VIDEO Nenaťahuj čas! Hráč AS Rímu dostal bombu do tváre od podávača lôpt

AMSTERDAM - Kuriózny moment zo záveru stretnutia Ajax - AS Rím
Zdroj: 39158

V nadstavenom čase štvrťfinálového stretnutia Európskej ligy medzi Ajaxom Amsterdam a AS Rímom (1:2) sa odohral kuriózny incident.

Podávač hodil loptu priamo do Calafioriho tváre

Hosťujúci Riccardo Calafiori išiel v 94. minúte vhadzovať spoza postrannej čiary. Podávač ale usúdil, že naťahuje čas a tak ho chcel trochu posúriť. A to tým, že mu z bezprostrednej blízkosti hodil loptu rovno do tváre.

Calafiorimu sa to pochopiteľne, nepáčilo a ešte viac sa mu nepáčilo, že mu rozhodca udelil za nešportové správanie žltú kartu.

Calafiori prekvapil reakciou po stretnutí: "Nemôžem povedať, že to rešpektujem, ale rozumiem mu."

VIDEO Ako na dedine! V Českom pohári skóroval krtinec

„V tom momente som si pomyslel mnohé veci...," hovoril o incidente pre Sky Sports Italia.

Ajaxu skončila 24-zápasová séria bez prehry, pričom 21 zápasov z toho vyhral.

Pritom zápas mali domáci rozohratí výborne. Po úvodnom polčase vyhrávali po góle Klaassena 1:0. V 53. minúte navyše dostali možnosť zvýšiť náskok, no Tadič nepremenil pokutový kop.

O štyri minúty neskôr Pellegrini vyrovnal a skazu pre domácich dokonal v 87. minúte Ibanez.

Zdroje informácií: Sky Sports Italia, futbalovysvet.sk