Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Mak naložil slovenským fanúšikom: Už som to dlhší čas držal v sebe, ALE...

TRNAVA - Mak to už nevydržal a otvorene sa obul do slovenských fanúšikov
Róbert Mak a jeho gólová radosť.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Róbert Mak sa stal hrdinom Slovenska v utorňajšom kvalifikačnom zápase proti Rusku. Na výhre 2:1 sa podpísal víťazným gólom a asistenciou.

Mak to už nevydržal a otvorene sa obul do slovenských fanúšikov

V pozápasových rozhovoroch čelil aj otázke, ako vníma kritiku zo strany slovenských fanúšikov po remízach na Cypre a doma s Maltou.

Prečítajte si aj

Slovensko gólová radosť proti Rusku.VIDEO Cenné víťazstvo! Odpisovaní Slováci šokovali hrdých Rusov, hrdinom Róbert Mak

„Zvykol som si na ňu, počúvam ju na moju osobu už štvrtý rok. V tíme sú však aj hráči, ktorí ju neznášajú dobre, dosť to mužstvo ovplyvňuje. Myslím si, že toľko kritiky si nezaslúžime, hoci je jasné, že máme aj zlé zápasy. Bol som v rôznych krajinách, ale takých neprajných fanúšikov som málokde videl," cituje slová Maka Pravda.sk.

„Sme malý národ a musíme viac držať spolu. Po dvoch zápasoch bola kritika zaslúžená, ale niektorí hráči dostali správy, ktoré boli dosť surové. Už som to dlhší čas držal v sebe, je mi veľmi ľuto, že máme takých neprajných fanúšikov. Dúfam, že týmto výkonom sme si ich naklonili na svoju stranu," dodal.

Slovenská reprezentácia je po troch odohratých zápasoch na tretej pozícii v skupine o jeden bod za dvojicou Chorvátsko a Rusko.

Slováci sa teraz budú sústrediť na prípravu na EURO. Kvalifikácia na MS 2022 bude pokračovať až v septembri. 1. septembra zverencov Štefana Tarkoviča čaká dôležitý zápas v Slovinsku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Pravda.sk

Diskusia

Podobné články