Brilantný rast, píšu o ňom v Holandsku! V 5 zápasoch v rade jeho tím nestrelil gól, v ktorom by Suslov nemal prsty

GRONINGEN - Mal prsty v posledných štyroch góloch svojho tímu. Brilantný rast, píšu Holanďania o mladom slovenskom reprezentantovi
Zdroj: 38789

Asistencia Tomáša Suslova na jediný gól Groningenu v domácom súboji s Emmenom (1:1) pomohla k zisku bodu.

Slovenský reprezentant sa stal stabilnou súčasťou základnej zostavy Groningenu a žiari čoraz výraznejšie.

V posledných piatich zápasoch strelil Groningen štyri góly a vo všetkých mal prsty Tomáš Suslov - jeden sám strelil a na tri prihrával.

VIDEO Skóroval proti bývalému klubu a prišiel sa vysmiať trénerovi, ktorý ho vynechával zo zostavy

V hokejovej terminológii je Suslov tretím najproduktívnejším hráčom Groningenu.

„Tomáš Suslov odohral 1035 minút, podieľal sa na 7 góloch, dva strelil a na päť asistoval. Od zápasu v Heerenveene nestrelil Groningen gól, v ktorom by nebol zapojený. Brilantný rast," píše na sociálnej sieti twitter Karstian Oudman.

V spomínanom stretnutí Groningenu s Emmenom pobavila aj táto zápasnícka vložka trénera v 94. minúte: