Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FC Barcelona bojuje so silnou konkurenciou o 17-ročnú superhviezdu z Rapidu: V lete vypukne vojna!

BARCELONA - FC Barcelona v tvrdom boji o 17-ročnú superhviezdu Rapidu Viedeň
Yusuf Demir v drese Rapidu Viedeň.
Zdroj: twitter Yusuf Demir
Zdieľajte:

FC Barcelona bojuje s niekoľkými najväčšími európskymi klubmi o 17-ročného stredopoliara Rapidu Viedeň Yusufa Demira. Informujú o tom redaktori ESPN Moises Llorens a Sam Marsden s odvolaním sa na niekoľko zdrojov.

Manchester United, Manchester City, Bayern Mníchov a Borussia Dortmund sa tiež zaujímajú o Demira, ktorý dovŕši plnoletosť v júni a kontrakt s Rapidom má do roku 2022.

Demir debutoval za prvý tím Rapidu Viedeň koncom roka 2019 a napriek mladému veku sa stal stabilným členom tímu Dietmara Kuhbauera. V tejto sezóne nastúpil vo všetkých súťažiach na 23 zápasov.

Prečítajte si aj

Obranca Chelsea Thiago Silva.10 hráčov, proti ktorým sa hrá najťažšie podľa Thiaga Silvu

Kreatívny stredopoliar môže tiež nastupovať na pozícii útočníka a na konte má šesť gólov v tejto sezóne. Vďaka výborným výkonom sa dostal do tímu Rakúska do 21 rokov.

ESPN s odvolaním sa na svoje zdroje tvrdí, že skauti najväčších svetových tímov ho označujú za jedného z najžiarivejších mladých hráčov v Európe a na konci sezóny očakávajú vypuknutie ponukovej vojny.

Demir v lete dovŕši 18 rokov, čo znamená, že sa môže presťahovať bez prítomnosti svojich rodičov, ale navyše vstúpi do posledného roku svojho súčasného kontraktu s Rapidom.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: ESPN

Diskusia

Podobné články