Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Excentrický Ibrahimovič išiel stopom, zviezol ho fanúšik Milána

MILÁNO - Ďalšie bláznovstvo z dielne Zlatana Ibrahimoviča
Zlatan Ibrahimovič, gólová radosť.
Zdroj: twitter AC Milan
Zdieľajte:

Futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič je preslávený svojimi bláznivými akciami na ihrisku. Excentrický Švéd sa však tentoraz postaral o kuriozitu mimo hracej plochy, keď sa na hudobný festival do Sanrema nechal odviezť fanúšikom na motorke.

"Na diaľnici bola nehoda. Po troch hodinách v aute som povedal šoférovi, nech otvorí dvere a pustí ma von," citoval slová hráča milánskeho AC internetový portál sport1.de. "Zastavil som motorkára a spýtal sa ho: Vezmete ma do Sanrema? Našťastie to bol fanúšik Milána," pokračoval Ibrahimovič.

Prečítajte si aj

Pavel Hapal, Marek Hamšík a Milan Škriniar.Veľký zvrat! Hamšík do Slovana nejde, pôsobiť bude napokon v TOMTO klube

V Sanreme mal 39-ročný rodák z Malmö zaspievať spolu so svojim dobrým priateľom, trénerom Bologne Sinišom Mihajlovičom, taliansku klasiku "Io Vagabondo". No hneď ako mu podal moderátor mikrofón, pokazil úvod. "Dve veci mi nejdú – spev a tanec. A Ibra je tiež hrozný spevák," skonštatoval po vystúpení Mihajlovič. "Myslím, že Siniša je skvelý chlap. Na začiatku sme sa veľmi nemuseli, ale keď som ho lepšie spoznal v Interi, bola to láska od prvého okamihu. Vždy som hovoril: Ak by som musel do vojny, Sini by bol v prvom rade a ja v druhom," reagoval Ibrahimovič.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články