Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Solskjaer sa pridáva ku Kloppovi: Nedáva mi to zmysel!

LONDÝN - Solskjaer sa pridáva ku Kloppovi a tvrdí: Toto mi nedáva zmysel!
Ole Gunnar Solskjaer to má pred šlágrom s Liverpoolom náročné.
Zdroj: manutd.com
Zdieľajte:

Anglické futbalové kluby Manchester United a FC Liverpool nie sú ochotné uvoľniť svojich hráčov do reprezentácií v najbližšom asociačnom termíne. Dôvodom sú prísne opatrenia v súvislosti so šírením koronavírusu.

Ak by hráčov tento mesiac uvoľnili, budú musieť po návrate do Veľkej Británie absolvovať povinnú 10-dňovú karanténu a vynechajú dôležité ligové zápasy. "Nedáva mi to zmysel," citovala agentúra AFP trénera United Oleho Gunnara Solskjaera. Na "červenom" zozname krajín má Británia aj Portugalsko a juhoamerické krajiny, Manchester by tak istý čas nemohol počítať s Brunom Fernandesom, či uruguajským útočníkom Edinsonom Cavanim.

Prečítajte si aj

Obranca Gerard Pique.Veľká strata pre rozbiehajúcu sa Barcelonu: Zranenie miesta, ktoré ho vyradilo na 3 mesiace

Nesúhlas s uvoľnením hráčov vyjadril aj tréner Liverpoolu Jürgen Klopp. Anglický majster tak zrejme nepustí brazílske trio Alisson Becker, Roberto Firmino a Fabinho a portugalského útočníka Dioga Jotu. Za normálnych okolností musia kluby uvoľniť hráčov pre medzinárodné povinnosti v konkrétnych termínoch. Medzinárodná futbalová federácia FIFA však dala klubom výnimku, ktorá hovorí o tom, že nemusia uvoľniť hráčov, na ktorých sa môžu vzťahovať karanténne povinnosti. "Keďže ich platíme a ak sa vrátia, budú 10 dní mimo, tak nemá zmysel, aby niekam cestovali. Budeme s nimi na túto tému hovoriť," uviedol Solskjaer.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články