VIDEO Nezabudnuteľná noc! Haraslín spôsobil infarktový záver: V nadstavení zavinil aj vybojoval penaltu!

REGGIO EMILIA - Lukáš Haraslín ústrednou postavou stretnutia Sassuola proti Neapolu. Infarktový záver v jeho réžii
Zdroj: 36366

Keď v 85. minúte Lukáš Haraslín vybiehal na trávnik namiesto Djuricica, ani vo sne by si nepredstavoval, aký infarktový záver zápasu spôsobí.

V 90. minúte zavinil pokutový kop, po ktorom Lorenzo Insigne poslal Neapol do vedenia 3:2.

V 95. minúte však svoje zaváhanie odčinil. Po dravom prieniku ho zastavil len za cenu faulu Konstantinos Manolas a Francesco Caputo vyrovnal na 3:3.

Kapitán Neapola Insigne po infarktovom závere zápasu neudržal emócie na uzde. Po záverečnom hvizde a odchode do kabíny ruchové mikrofóny zachytili jeho výkrik: "Toto je na figu mužstvo."

Pritom sám v 21. minúte zahodil pokutový kop, ktorým mohol otvoriť skóre zápasu.

Hamšík ukončil zmluvu v Číne: V tomto klube bude napokon pokračovať