Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Unikli dokumenty odhaľujúce projekt Realu Madrid v hodnote 150 miliónov eur

MADRID - Britský The Times píše o uniknutých dokumentoch o projekte Realu Madrid v hodnote 150 miliónov eur
Real Madrid, gólová radosť.
Zdroj: twitter Real Madrid C.F.
Zdieľajte:

Real Madrid rokuje so saudskoarabskou spoločnosťou Qiddiya o spolupráci v hodnote 150 miliónov eur. Informuje o tom The Times.

Do Realu Madrid poputuje 150 miliónov eur zo Saudskej Arábie

Projekt spolupráce by podľa tohto zdroja mal zahŕňať aj to, že Qiddiya sa stane hlavným sponzorom ženského tímu Realu Madrid.

Hlavným sponzorom by saudskoarabská spoločnosť mala byť desať rokov.

Súčasťou dohody bude aj záväzok klubu, že minimálne štyria hráči mužského tímu musia propagovať projekt Qiddiya, ktorý sa má stať hlavnou destináciou saudského športu a zábavy.

Prečítajte si aj

Škriniar verzus Ronaldo.Správali sa k nemu ako ku slabému hráčovi ale on je presný opak. So Škriniarom Inter inkasuje o polovicu menej gólov

Projekt Qiddiya je ambiciózny plán budovaný na okraji Rijádu opisovaný ako "zábavný megaprojekt" a hlavná súčasť vízie Saudskej Arábie do roku 2030.

„Ako súčasť dohody, Qiddiya sa stane hlavným sponzorom ženského tímu a hráčky budú cestovať do Saudskej Arábie, aby motivovali dievčatá k hraniu športov," píše sa podľa The Times v dokumente uniknutom zo saudskoarabského ministerstva kultúry.

The Times má k dispozícii dve dokumenty, ktoré podrobne opisujú plánovanú spoluprácu Realu Madrid a Qiddiya. V blízkosti Rijádu má vyrásť projekt v hodnote 6,5 miliárd eur.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Times

Diskusia

Podobné články