Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Neohrabaný slovník na adresu Ibrahimoviča: Fanúšikovia Belehradu zašli priďaleko

BELEHRAD - Vedenie Crvenej Zvezdy Belehrad sa ospravedlnilo futbalistovi AC Miláno Zlatanovi Ibrahimovičovi po tom, čo bol cieľom urážok zo strany fanúšikov srbského klubu počas štvrtkového zápasu Európskej ligy. Duel sa pritom mal hrať bez divákov.
Zlatan Ibrahimovič, AC Miláno.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Amatérsky videozáznam ukázal, že domáci priaznivci opakovane častovali švédskeho kanoniera s bosnianskymi a chorvátskymi koreňmi urážkami s etnickým podtónom. Ibrahimovič v prvom zápase šestnásťfinále nenastúpil a sledoval ho iba z lavičky. Stretnutie sa skončilo remízou 2:2.

Prečítajte si aj

Lionel Messi, FC Barcelona.Koniec špekuláciám: Manchester City sa vyjadril k prestupu Messiho

Belehradský klub sa v piatok ospravedlnil a sľúbil, že potrestá vinníka či vinníkov, keď ich nájde. "Crvena Zvezda odsudzuje urážlivé poznámky na adresu Zlatana Ibrahimoviča. Ako klub sme urobili všetko pre to, aby sme zabezpečili, že organizácia zápasu bude na úrovni týchto dvoch veľkých tímov. Nedovolíme, aby jediný primitív pokazil tradičnú pohostinnosť našej krajiny a našich ľudí," uvádza sa v stanovisku.

Zápas sa mal konať bez divákov v rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu. Do vrchnej časti tribún, ktoré mali byť vyhradené pre funkcionárov, sa však dostalo viacero fanúšikov domáceho klubu. Informovala o tom agentúra AP.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články