Slováci v zahraničí: Šventov debut za Kolín

V našej novej rubrike sa pravidelne obhliadneme za víkendovým účinkovaním slovenských hráčov v zahraničných ligách.

ANGLICKO-Premier League

QPR-Liverpool 2:3, Šktrel, Liverpool, odohral celý duel

ČESKO-Synot liga

Ostrava-Jihlava 0:0, Greguš, odohral celý duel - Kukoľ, Šulek, odohrali celý duel

H. Králové-Č. Budejovice 2:3, Kuciak, odchytal celý duel, Križko, nastúpil v základe a v 89. minúte videl ČK - Podstavek, odohral celý duel

Liberec-Slovácko 2:2, Obročník, Ďubek, odohrali celý duel, Hamuľak, hral od 82. minúty - Šimko, odohral celý duel

Slavia-Jablonec 1:1, Dobrotka, Juhar, obaja Slavia, hrali celý zápas

Teplice-Bohemians 4:1, Mikuš, odohral celý zápas a v 78. minúte strelil gól, Pauschek, odohral celý zápas, Lietava, všetci Bohemians, hral od 46. minúty

Brno-Sparta 1:3, Keresteš, Brno, hral od 57. minúty

M. Boleslav-Plzeň 0:3, Lalkovič, hral do 75. minúty - Kozáčik, Hrošovský, odohrali celý zápas

TALIANSKO-Serie B

Spezia-Catania 3:0, Gyömbér, Catania, nastúpil v základe a v 78. minúte videl ČK

Honvéd-Paks 0:0, Molnár, Paks, odchytal celé stretnutie

Kecskemét-MTK Budapešť 0:1, Tujvel, Fótyik, obaja Kecskemét, odohrali celé stretnutie

POĽSKO-Ekstraklasa

Legia Varšava-Gdansk 1:0, Kuciak, odchytal celé stretnutie, Duda, obaja Legia, hral od 46. minúty

Bielsko-Biala-Leczna 1:0, Peškovič, Sloboda, Staňo, odohrali celé stretnutie, Demjan, nastúpil v 46. minúte - Mráz, Bielák, hrali celý zápas, Božok, hral do 74. minúty

Vroclav-Gliwice 3:0, Pich, hral do 74. minúty a v 72. minúte skóroval - Horváth, odohral celé stretnutie, Ižvolt, hral do 73. minúty

Zabrze-Wisla Krakov 0:5, Gergel, odohral celé stretnutie, Jež, obaja Zabrze, hral od 64. minúty

NÓRSKO-Tippeligaen

Rosenborg- Valerenga 3:2, Malec, Rosenborg, odohral celé stretnutie, v 75. minúte strelil gól a videl ŽK

SAE-Premier League

Al Ain-Al Dharfa 3:1, Stoch, Al Ain, odohral celý zápas, v 35. minúte skóroval a videl ŽK

MEXIKO-Primera Divisón

Monarcas-Veracruz 0:1, Depetris, Monarcas, odohral celý duel a nepremenil penaltu