VIDEO Zlatan: Choď si robiť pos*até voodoo rituály niekde inde! Lukaku: Vy*ebem teba aj tvoju ženu!

MILÁNO - Medzi bývalými spoluhráčmi Zlatanom a Lukakuom to poriadne iskrilo! Z oboch strán lietali poriadne tvrdé slová
Zdroj: 38508

V milánskom derby sa rozhoreli vášne. Do konfliktu sa dostali Zlatan Ibrahimovič a Romelu Lukaku.

Pred polčasom sa dostali bývalí spoluhráči z Manchesteru United do verbálnej prestrelky. Zrazili sa hlavami a zdalo sa, že to vyústi do fyzického konfliktu. Ostatných 20 hráčov na ihrisku sledovalo v šoku, čo sa bude diať.

Medzi Zlatanom a Lukakuom to vrelo

Obaja "kohúti" si vymenili niekoľko ostrých slov, Lukaku sa poriadne vytočil a museli ho upokojovať spoluhráči. Lukaku aj Ibrahimovič dostali žltú kartu.

„Choď si svoje pos*até voodoo rituály robiť niekde inde," mal podľa talianskych médií povedať Ibrahimovič útočníkovi Interu.

Slovenský futbal prišiel o najväčšiu legendu: Zomrel Jozef Vengloš

„Vyje*em teba aj tvoju ženu," odvetil mu nazúrený Lukaku.

„Dobre, poďme dovnútra ty štetka," pozval Belgičan Zlatana na ďalšiu konfrontáciu do tunela, keďže sa schyľovalo k prestávke.

Zlatan Ibrahimovič v 31. minúte poslal AC Miláno do vedenia. No v 58. minúte po druhej žltej išiel pod sprchy.

Romelu Lukaku bol však ten, kto sa smial naposledy. V 71. minúte vyrovnal gólom z penalty. V 97. minúte Christian Eriksen rozhodol o postupe Interu do semifinále Coppa Italia.

Niečo podobné zažil Zlatan Ibrahimovič aj naposledy v ligovom súboji s Atalantou. Provokoval Duvana Zapatu, ktorému povedal, že strelil viac gólov, ako on odohral zápasov. Tiež sa mu to vypomstilo, nakoľko Zapata v 77. minúte pečatil konečné skóre na 3:0 pre Bergamo.

Ibrahimovič by sa mal ukľudniť, lebo jeho výstupy Rossoneri príliš nepomáhajú. Majú už dve prehry po sebe.