Zachráni Pogbu spojenie so Zidanom?
Paul Pogba nebol nadšený z toho, že sa v kľúčovom zápase Ligy majstrov dostal na ihrisko v Lipsku až za nepriaznivého stavu 0:2. Podal dobrý výkony a výrazne sa podpísal na tom, že United siahali po postupovom bode, napokon prehrali 2:3 a na jar budú účinkovať len v Európskej lige.
Pogba mal po stretnutí viesť otvorený rozhovor s trénerom Ole-Gunnarom Solskjaerom, v rámci ktorého mu mal otvorene povedať, že chce Old Trafford opustiť.
Pogbovi by pomohlo spojenie so Zidanom, myslí si Berbatov
Spomína sa najmä jeho potenciálny návrat do Juventusu Turín. No v hre je aj Real Madrid. Práve presun na štadión Santiaga Bernabeua a spojenie so Zinedinom Zidanom by mu mohlo zachrániť kariéru, myslí si to bývalý skvelý útočník Dimitar Berbatov.
Prečítajte si aj
Arteta má tri zápasy na zachránenie miesta. Toto má byť jeho náhrada v Arsenale„Želám Pogbovi to najlepšie a chcem vidieť jeho návrat do najlepšej verzie, pretože je to dobrý chlapec," cituje Berbatova španielska Marca.
„Je príchod do Realu Madrid riešením? Možno spolupráca so Zidanom by bola dobrou cestou k reštartu."
„Som si istý, že pre Pogbu by to bolo skvelé, pretože Zizou hral na rovnakej pozícii a bol najlepší, vedeli by sa porozprávať a mali by zvláštne spojenie," dodáva Berbatov.
Nie je tajomstvom, že Zidane krajana Pogbu v Madride chce vidieť už dávnejšie.