Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tarkovič o žrebe: Z tretieho koša radšej tohto súpera ako Rusov

BRATISLAVA - Štefan Tarkovič prezradil, že z tretieho koša by prijal radšej tohto súpera namiesto Rusov
Tréner Štefan Tarkovič.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Chorvátsko, Rusko, Slovinsko, Cyprus a Malta. Pätica súperov, ktorí v H-skupine kvalifikácie na MS 2022 v Katare preveria budúci rok slovenských futbalových reprezentantov.

Tarkovič by radšej Island ako Rusko

Štefan Tarkovič prezradil pri hodnotení žrebu v rozhovore pre šport.sk, že z tretieho koša by prijal iného súpera, než Rusov.

Prečítajte si aj

Futbalisti Slovenska sa tešia po výhre 2:1 v zápase finále play off o EURO 2020 Severné Írsko - Slovensko.Povinná jazda na úvod, rozhodujúci október. Takto vyzerá rozpis Slovákov v kvalifikácii na MS 2022

„Z tretieho, štvrtého a piateho koša sme dostali mužstvá, ktoré boli pomerne vysoko v renkingu. Keď nám vyžrebovali Rusov, v hre boli ešte Maďari a Island. Ja osobne by som bol radšej, ak by sme dostali Island. V zásade je to však jedno, pretože tretí kôš ponúkal mnohých nepríjemných súperov. Stačí spomenúť Česko, Nórsko či Írsko.“

Na Rusov máme pritom príjemné spomienky. Aj Štefan Tarkovič osobne, keďže bol v tom čase asistentom Jána Kozáka staršieho. Na Euro 2016 sme "zbornú" porazili 2:1 pod režisérskou taktovkou dvojice Marek Hamšík - Vladimír Weiss. Obaja mali v tomto stretnutí na konte gól a asistenciu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články