VIDEO Smoliar večera Lukaku! V 89. minúte zblokoval postupovú hlavičku Alexisa Sáncheza

MILÁNO - Smoliar večera v Lige majstrov! Lukaku v 89. minúte nešťastne zblokoval potenciálne postupovú hlavičku spoluhráča Alexisa Sáncheza
Zdroj: 37650

Smoliar stredajšieho večera v Lige majstrov? Romelu Lukaku.

Smoliar Lukaku zblokoval možnú postupovú hlavičku

Nielenže obávaný kanonier nedokázal v domácom stretnutí Interu proti Šachťaru Doneck skórovať, ale zabránil v záverečných minútach potenciálnemu víťaznému a postupovému gólu Nerazzurri.

Inter potreboval doma s ukrajinským súperom vyhrať, aby postúpil. Napokon len remizoval 0:0. V 89. minúte po rohovom kole mal obrovskú šancu rozhodnúť. Alexis Sánchez vyskočil najvyššie zo všetkých, no jeho razantnú hlavičku zblokoval nešťastne spoluhráč Romelu Lukaku.

Bol rekordným prestupom City. Odkedy prestal piť, nestretáva sa s bývalým kamarátom Ronaldinhom

Zabránil tak možnému postupovému zásahu.

Inter, dres ktorého oblieka aj slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar, skončil posledný v skupine a na jar v pohárovej Európe pokračovať nebude.

Zaujímavé sú aj zábery z toho, ako hráči Borussie Monchengladbach po prehre na pôde Realu Madrid (0:2) sledovali záver stretnutia v Miláne. Napokon sa nemecký tím tešil z postupu do osemfinále.