Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Inter ho kupoval s obrovskými očakávaniami. V januári táto hviezda možno odíde, potvrdil CEO klubu

MILÁNO - Obrovské očakávania pri jeho príchode vystriedalo veľké sklamanie. V januári Inter Miláno možno opustí táto hviezda, potvrdil CEO klubu
Christian Eriksen, Inter Miláno.
Zdroj: twitter Christian Eriksen
Zdieľajte:

Keď Christian Eriksen prichádzal do Interu Miláno z Tottenhamu, vládli obrovské očakávania. Nenaplnili sa. Dánsky reprezentant výkonmi neoslnil.

Eriksen sa stal v Interi postrádateľným, potvrdil CEO klubu

Najnovšie CEO klubu Beppe Marotta potvrdil, že Eriksen je na predaj a v januári možno San Siro opustí.

„Včera Conte odpovedal veľmi komplexne," hovoril Marotta pre DAZN na margo vyjadrenia hlavného trénera na otázku o dlhodobej budúcnosti Eriksena v modro-čiernom drese.

Prečítajte si aj

Zlatan Ibrahimovič, AC Miláno.Superagent Raiola: Ibrahimovič vzkriesil celé AC Miláno, je 90 % tímu. Môže hrať aj do päťdesiatky

„Jednoznačne dodávam, že hráča nebudeme držať, ak požiada o transfer. Budeme musieť urobiť správne rozhodnutia."

„Conte využíva Eriksena s úctou k hráčovi a klubu. Momentálne neprichádzajú žiadne ponuky, ale v správny čas sa pokúsime urobiť dobré rozhodnutia."

Marotta potvrdil, že Eriksen nespôsobuje žiadne problémy, ani nežiadal o odchod. Ale priznáva, že najlepším riešením môže byť rozchod oboch strán.

V nedeľňajšom stretnutí proti Turínu ho Conte opäť nechal len na lavičke a v zápase, v ktorom Inter otočil z 0:2 na 4:2 sa na ihrisko Dán nedostal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: DAZN

Diskusia

Podobné články