Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bývalý agent Griezmanna: Po príchode k nemu Messi neprehovoril, ani mu neprihral. Vytvoril režim teroru!

BARCELONA - Messi Griezmanna neprijal a žalostným správaním mu komplikoval život na Nou Campe, tvrdí bývalý agent Francúza. Hovorí dokonca o režime teroru!
Lionel Messi, FC Barcelona.
Zdroj: twitter FC Barcelona
Zdieľajte:

Eric Olhats - skaut, ktorý objavil Antoinea Griezmanna a ktorý Francúza zastupoval do roku 2016 hovoril o adaptácii útočníka na život v Barcelone a kritizoval postoj Lionela Messiho.

Griezmann je od príchodu na Nou Camp v lete 2019 len tieňom hráča, ktorý žiaril v drese Atlética Madrid. Často sa vynárajú otázniky o jeho kompatibilite s Messim.

Messiho režim teroru

„Prišiel do klubu s veľkými problémami, kde Messi všetko ovláda," hovoril Eric Olhats pre France Football.

„Messi je súčasne cisár aj panovník a Griezmannov príchod nevnímal dobre."

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo, Juventus.PSG patrí do uzavretého okruhu tímov, ktoré môžu kúpiť Cristiana Ronalda, pripustil Leonardo

„V minulej sezóne, keď prišiel Griezmann, Messi s ním neprehovoril a neprihral mu loptu," šokuje bývalý agent francúzskeho útočníka.

„Vytvorilo to skutočnú traumu a spôsobilo negatívnu adaptáciu a niečo také muselo zanechať stopu. Bolo to všetko viditeľné a evidentné."

„Messiho postoj bol žalostný."

„Vždy som počul, ako Antoine hovoril, že nemal problémy s Messim, ale nikdy to nebolo naopak."

„Je to režim teroru. Si buď s ním, alebo proti nemu."

Pre Griezmanna sú konflikty zbytočné

Olhats, ktorý Griezmanna veľmi dobre pozná, očakáva, že jeho bývalý klient bude situáciu riešiť s pokojom a bude hľadať mierové riešenia.

„Nikdy s nikým nebol v konflikte, nie je taký."

„A nie je to kvôli nedostatku odvahy alebo osobnosti. Len miluje futbal a nič iné, nechce sa s nikým púšťať do bitiek. Pre neho je vojna zbytočná."

Griezmann má zatiaľ na konte v drese Barcelony 17 gólov v 57 vystúpeniach, no Olhats je presvedčený, že útočník môže na Nou Campe napokon prosperovať.

„Už som ho videl zažívať ťažké chvíle a viem, že sa z tejto situácie posunie vpred. Chorý je klub, nie on," dodáva.

Griezmannovi sa v Barcelone možno začne ľahšie dýchať v prípade odchodu Messiho, ktorému budúce leto končí zmluva a predpokladá sa, že nebude mať záujem o jej predĺženie.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: France Football

Diskusia

Podobné články