Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Cristiano Ronaldo z izolácie posiela odkaz: Ako ochranu pred Covidom robte týchto 8 vecí!

TURÍN - Cristiano Ronaldo z karantény poslal odkaz fanúšikom - týchto 8 vecí robte, ak sa chcete vyhnúť Covidu
Cristiano Ronaldo, Juventus Turín.
Zdroj: twitter JuventusFC
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo bol nedávno pozitívne testovaný na Covid-19. Z Portugalska sa vrátil do Talianska. Následne čelil kritike, že porušil pravidlá v boji proti koronavírusu.

Hviezdny portugalský futbalista sa fanúšikom prihovoril počas živého instagramového vysielania a odporučil im dodržiavať niekoľko základných vecí ako ochranu pred vírusom.

Cristiano Ronaldo radil ľuďom, ako sa obrániť pred Covidom

„Slnko veľmi pomáha. Ľudia to tak nevnímajú, ale robí veľa dobrého. Keď mám príležitosť, opaľujem sa. V Turíne je to náročnejšie, ale vždy sa snažím aspoň o 20-30 minút pobytu na slnku. Milujem byť na svojej terase a opaľovať sa, je to veľmi dôležité."

Odborníci mu dávajú za pravdu. Vitamín D významne posilňuje obranyschopnosť organizmu a zvyšuje odolnosť aj proti Covid-19.

„Dostatok vitamínov C a D, vysoký obsah selénu, omega-3, zdravá strava a športovanie. Mnoho ľudí to nerobí rado, ale chôdza je dôležitá. A kvalitný spánok, dobrý spánok je najlepším liekom," radí.

„Všetko vypnuté, žiadne svetlá. Vďaka Bohu, spím dobre každú noc. Vždy aspoň osem či deväť hodín denne. Investujte do toho, je to dôležité."

Prečítajte si aj

Futbalista PSG Edinson Cavani sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu.Je ako Cristiano Ronaldo! Je ako grécky boh, dokáže behať ako maniak

Cristiano Ronaldo je aj ako 35-ročný v neuveriteľnej forme. Vďačí za to dôslednému dodržiavaniu rád, ktoré odporúča aj verejnosti.

„Jedzte dobre, veľa zeleniny, veľa zeleného a nejedzte sladkosti, aby ste mali silný imunitný systém."

Na záver živého vysielania dodal:

„Vo svojom ďalšom instagramovom živom vysielaní prinesiem svoj názor a môj pohľad na to, čo som študoval posledné roky."

„Želám vám všetkým zdravie a žiadam vás, aby ste sa nebáli vírusu a čelili realite, ale rešpektujte ho."

8 rád proti Covidu podľa Cristiana Ronalda

1. Vitamín D - dostatok slnka

2. Vitamín C

3. Selén

4. Omega-3

5. Športovanie

6. Kvalitný spánok

7. Veľa zeleniny

8. Žiadne sladkosti

Zdieľajte:
Zdroj informácií: instagram Cristiano Ronaldo

Diskusia

Podobné články