Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Osobnosti očakávajú maximálne remízu

Pred dnešným zápasom roka sme sa známych osobností z futbalového prostredia spýtali na ich tipy.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ivan Kozák, predseda ÚLK: "Tipujem výsledok 1:1. Našim hráčom zápasy proti favoritom sedia viac, ako zápasy proti iným mužstvám. Navyše návrat Martina Škrtela určite vystuží obranné rady.

José Casado, hráč Spartaka Trnava: "Dávnejšie som tvrdil, že vyhráme 4:2, ale takým optimistom už nie som. Dúfam ale, že vyhráme. Proti Ukrajine Slovensko ukázalo, že ho nesmieme podceniť. Narazia na seba dva odlišné štýly, no verím, že úspešný bude ten španielsky.

Miroslav Karhan, športový riaditeľ Spartaka Trnava: "Nechcel by som tipovať výsledok, ale budem našim držať palce a verím, že neprehráme.

Jozef Barmoš, prezident FK Inter Bratislava: "Španieli jeden gól dajú, je totiž málo zápasov, v ktorých vyjdu strelecky naprázdno. Nebude to veľká gólová úroda, možno 1:0 pre Španielsko. Verím a dúfam, že by naši mohli uhrať aspoň remízu, ale niečo mi hovorí, že asi neuspejeme.

Michal Pintér, hráč ViOn Zlaté Moravce: "Myslím, že Španieli budú mať určite viac z hry, lebo každý jeden hráč je dobre technicky aj rýchlostne vybavený a majú iné zmýšľanie ako iní hráči, proste sú futbalovo niekde popredu. Na druhej strane si myslím, že Janko Kozák vie našich hráčov dobre pripraviť na každý jeden zápas a oni určite vedia o čo hrajú a proti komu hrajú. Budú určite vyhecovaný a ak dajú do toho všetko a bude im priať aj trošku šťastia, tak si myslím že s dobrou defenzívnou a hlavne agresívnou hrou by sme mohli doma uhrať dobrý výsledok a tým je remíza.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články