Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

FOTO Najsexi atlétka sveta trénuje Dortmund. Už je jasné, prečo Jadon Sancho zostal, smejú sa fanúšikovia

DORTMUND - Teraz už je jasné, prečo Jadon Sancho zostal v Dortmunde, smejú sa fanúšikovia. Hráčov Borussie trénuje najsexi atlétka sveta
Atlétka Alica Schmidt.
Zdroj: twitter BBO Sports
Zdieľajte:

Fanúšikovia žartujú, že Jadon Sancho už nikdy neopustí Borussiu Dortmund po tom, čo klub angažoval "najsexi atlétku sveta", aby pomohla hráčom s kondičnou prípravou.

Dvadsaťjedenročná Alica Schmidt je olympijskou atletickou nádejou špecializujúcou sa na beh. Pracuje však aj ako modelka.

Zažiarila na juniorskej úrovni a dostala sa na výslnie po tom, čo na ME v atletike do 20 rokov v roku 2017 pomohla Nemecku získať striebro v štafete 4x400 metrov.

Národnému kvartetu pomohla k vlaňajšiemu zisku bronzu na ME do 23 rokov v štafete 4x400.

Prečítajte si aj

Jadon Sancho v drese Dortmundu.Manchester Utd frustrovaný z neúspešnej snahy o Jadona Sancha. Mení kurz a chce nechcenú hviezdu Realu Madrid!

Už je jasné, prečo Sancho zostal v Dortmunde, smejú sa fanúšikovia

Austrálsky časopis Busted Coverege ju označil za "najsexi atlétku sveta" a odvtedy sa s ňou toto označenie nesie.

Schmidtová je sponzorovaná značkou Puma, rovnako ako Dortmund.

Schmidtová navštívila tréningový komplex klubu, predviedla hráčom nejaké cvičenia a dala si beh na 400 metrov proti Matsovi Hummelsovi, ktorého s prehľadom porazila.

Fanúšikovia vtipkujúc na sociálnych sieťach, že teraz už je jasné, prečo sa Jadon Sancho rozhodol zostať v Dortmunde. Najväčší záujem o neho mal Manchester United.

Anzeige/ Sport ist für mich so ein wichtiger Bestandteil, schon seit ich klein bin. Es muss ja nicht immer Leistungssport, aber fit sein, hat einfach soo viele Vorteile?? Wer regelmässig trainiert, kann mehr Leistung bringen. Man hat ein viel besseres Körpergefühl und Stress ist besser zu managen. Außerdem hat mir der Sport so viel Selbstvertrauen gegeben. @honor_de hat eine neue Watch rausgebracht, die der optimale Partner beim Sport ist und zwar die Watch ES. Ihr könnt unter 95 Workout-Modes auswählen (auch mein neuer Lieblingsausgleich ??‍♀️ ist dabei?) Dazu kann man 24/7 seinen Herzrhythmus aufzeichnen und Schlaf und Stresslevel tracken. Wer noch auf der Suche nach der passenden Fitnesswatch ist, ab heute bis zum 20. September gibt es die HONOR Watch ES im limitierten Presale für nur 79€ (ihr spart 20€). Den Link packe ich Euch in die Story und schreibt mir gerne von Euren Erfahrungen mit der Watch ES. ? HONOR Watch ES #HONORWatchES #teamalicaschmidt #Challangeofhonor

Príspevok, ktorý zdieľa ᗩlica Ѕchmidt (@alicasmd),

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články