Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Risk je zisk! Sexica víťaza Zlatej kopačky prezradila netradičný spôsob, ako ju zbalil

RÍM - Manželka tohtoročného víťaza Zlatej kopačky prezradila veľmi netradičný spôsob, ako ju top kanonier zbalil! Risk je zisk sa v tomto prípade potvrdilo dokonale
Ciro Immobile a Jessica.
Zdroj: instagram Jessica Melena
Zdieľajte:

Ciro Immobile má za sebou životnú sezónu. V talianskej Serii A kanonier Lazia Rím zasadil 36 gólových rán. O päť presných zásahov nechal za sebou Cristiana Ronalda z Juventusu Turín.

Immobile sa nielenže stal najlepším strelcom talianskej ligy, ale získal aj Zlatú kopačku pre najlepšieho európskeho kanoniera sezóny.

Immobile sa stal najlepším strelcom Serie A už po tretíkrát v kariére.

Ostrostrelec je v životnej forme aj vďaka pohodovému zázemiu, ktoré mu vytvára sexi manželka Jessica s ktorou vychovávajú tri deti.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy.10 najefektívnejších útočníkov Európy v 2020: Kto potreboval najmenej minút na gól?

Immobilemu riskantný krok vyšiel

Jessica nedávno pre britský The Sun priznala, ako ju Immobile zbalil. Spoznali sa v jednej z talianskych reštaurácií a potom to prišlo.

„Na tretí deň mi napísal , že sa stanem matkou jeho detí. Pomyslela som si, že to je celkom sila. no neskôr sa ukázalo, že to bola pravda, dodržal svoj sľub," prezradila Jessica.

Ciro Immobile má evidentne odvahu nielen na futbalových trávnikoch, ale aj v súkromnom živote. V tomto prípade mu risk priniesol povestný zisk.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Sun

Diskusia

Podobné články