Chyby sa v Anglicku neodpúšťajú! Dúbravkov mizerný zákrok stál Newcastle výhru

NEWCASTLE - Martin Dúbravka bol v Anglicku po výborných výkonoch doteraz zvyknutý na samú chválu. Po veľkej chybe sa však dočkal tvrdej kritiky
Zdroj: 35521

Martin Dúbravka mieril za predĺžením skvelej série. Vyzeralo to tak, že v šiestom domácom zápase v rade udrží nulu.

Newcastle v stredajšom stretnutí anglickej Premier League na domácom trávniku s Aston Villou vyhrávalo 1:0 po góle Gayla. No v 83. minúte hostia zásluhou Elmohamadyho po rohovom kope vyrovnali na konečných 1:1.

"Straky" prišli o trojzápasovú víťaznú sériu v súťažných dueloch.

NA STOPE: Nedočkavý Dúbravka, Salah vymenil kopačky a loptu

Dúbravkova chyba stála Newcastle výhru

Prsty v inkasovanom góle mal aj slovenský reprezentačný gólman. Dúbravka bol doteraz zvyknutý zväčša na veľkú chválu. No v Anglicku sa chyby neodpúšťajú a po zaváhaní v zápase s Aston Villou sa stal terčom veľkej kritiky.

„Mizerný zákrok. Takúto hlavičku by mal brankár chytiť. Je z toho však lacný gól,“ hovoril komentátor BT Sport.

„Škoda, že sme dostali takýto gól a nevyhrali sme. Pripravovali sme sa na štandardné situácie súpera, ale nepoučili sme sa,“ ľutoval po stretnutí zaváhanie tréner Steve Bruce.