Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Rebel Sneijder: Vodka sa stala mojím najlepším priateľom v Reale Madrid

MADRID - Nedávno priznal, že mohol byť ako Messi či Ronaldo, no chcel si užívať život. Najnovšie hovoril o tom, ako jeho "túžba po živote" ovplyvnila výkony v Reale Madrid
Holanďan Wesley Sneijder.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Wesley Sneijder sám priznáva, že ani zďaleka nenaplnil svoj potenciál. Najnovšie priznal, ako jeho správanie mimo ihriska ovplyvnilo jeho výkonnosť v Reale Madrid. V piatok vyjde v Holandsku jeho autobiografia a máme sa rozhodne na čo tešiť.

Sneijder: Fľaša vodky sa stala mojím najlepším priateľom

„Bol som mladý a zbožňoval som úspech a byť stredobodom pozornosti," priznáva Sneijder na margo pôsobenia v Reale Madrid vo svojej knihe, úryvky ktorej cituje španielska Marca.

„Ale stali sa tu zlé veci. Neboli to drogy, ale alkohol..."

„Zvykol som si na život hviezdy. Zbožňujú vás, keď hráte za Real Madrid a chodíte na ulicu utrácať tisíce eur a platiť za veci pre ľudí."

„Hral som veľmi dobre, ale hovorilo sa, že by to mohlo byť ešte lepšie."

„Bol som osamelý a malého Jesseyho som vídal veľmi málo."

„Neuvedomil som si, že fľaša vodky sa stala mojím najlepším priateľom."

„Fyzicky som to nepociťoval. Nasledujúci deň som vstal, ako keby sa nič nestalo."

Prečítajte si aj

Wesley Sneijder bol ústrednou postavou zápasu medzi Qatar SC a Al Gharafa.VIDEO Sneijder neuniesol vylúčenie: Toto je môj posledný zápas v Katare!

Menej som behal, viac sa schovával pred trénerom, spomína Sneijder

„Stále som trénoval, no zhoršoval som sa a jednoznačne som bol menej sústredený."

„Klamal som sám sebe, nahováral som si, že všetko je v poriadku a uchyľoval som sa k mojej futbalovej inteligencii."

„Fyzicky som upadal. Menej som behal, viac som sa pred trénerom schovával. Myslel som si, že si to nikto nevšimne," spomína Sneijder.

Nie je to tak dávno, čo Sneijder hovoril o tom, že mohol byť ako Cristiano Ronaldo či Lionel Messi, keby mal iný prístup a správal sa profesionálnejšie.

„Mohol som byť ako Messi či Ronaldo. Jednoducho som to tak necítil. Užíval som si život. Dal som si drink k mojej večeri a tieto detaily sú rozdielové. Leo a Cristiano sú odlišní. Veľa tomu obetujú. Ale som s tým v pohode - moja kariéra, napriek tomuto, bola úžasná," hovoril pre gianlucadimarzio.com.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Marca, gianlucadimarzio.com

Diskusia

Podobné články