Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Je Griezmann lepší v Barcelone, ako bol v Atl.Madrid? Čísla hovoria jasne

BARCELONA - Antoine Griezmann a jeho výkony v Barcelone v porovnaní s pôsobením v Atl.Madrid. Darí sa mu na Nou Campe lepšie?
Antoine Griezmann, FC Barcelona.
Zdroj: fcbarcelona.com
Zdieľajte:

Prestup Antoina Griezmanna z Atlética Madrid do FC Barcelona bol jedným z najväčších počas uplynulého leta. Španielska Marca sa pozrela s využitím dát Driblab na to, ako sa Griezmannovi počas prvej sezóny na Nou Campe darí v porovaní s poslednou sezónou v drese Colchoneros.

Množstvo výkonnostných ukazovateľov má vyrovnaných. Napríklad dokončené driblingy (0,54 vs 0,54), góly okrem penált (0,34 vs 0,35), úspešnosť prihrávok (80,41 % vs 77,56 %), asistencie (0,12 vs 0,22) či držanie lopty (79,1 % vs 79,17 %).

Prečítajte si aj

Arturo Vidal, Lionel Messi a Luis Suárez.VIDEO Hviezda Barcelony je na roztrhanie: Chcú ju získať tri slávne kluby z Premier League

Najvýraznejšie rozdiely Antoine Griezmann zaznamenal v zakončení. V drese Kataláncov má lepšiu koncovku v porovnaní s poslednou sezónou v Atl.Madrid - 17,86 vs 12,34. V tomto ukazovateli sa zlepšil. No na Nou Campe sa mu podstatne menej darí vo vytváraní príležitostí spoluhráčom - 0,92 vs 1,64.

Je teda lepší Griezmann v Barcelone ako bol v Atl.Madrid? Vo väčšine ukazovateľov podáva vyrovnané výkony. Vo vytváraní šancí spoluhráčom je o dosť horší. No zas v koncovke sa výrazne zlepšil.

Graf Griezmann Barca vs Atlético.
Zdroj: marca.com
Zdieľajte:
Zdroj informácií: marca.com

Diskusia

Podobné články