Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Reakcie troch najlepších na výsledky ankety Futbalista roka 2019

BRATISLAVA - Pódium v hlavnej kategórii ankety Futbalista roka obsadili Milan Škriniar, Martin Dúbravka a Marek Hamšík. Prečítajte si ich bezprostredné reakcie.
Na snímke slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík počas tréningu.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

„Práve som sa od SFZ dozvedel, že som zvíťazil v ankete Futbalista roka. Mrzí ma, že tento rok sa nemôže konať galavečer ako každý rok, no v tomto období to nie je možné a je to úplne rozumné. Ocenenie ma, samozrejme, veľmi potešilo, som rád a vďačný ľuďom, ktorí za mňa hlasovali. Aj ľuďom, ktorí ma podporujú, či už je to moja rodina alebo fanúšikovia. Myslím, že Stanko Lobotka to povedal už minulý rok, že až keď ‚Hamšo‘ odíde do Číny, tak až vtedy môže niekto iný vyhrať anketu Futbalista roka. Tak verím, že ‚Hamšo‘ sa na mňa nebude hnevať. Ešte by som chcel ľuďom povedať, aby sme v tomto období boli zodpovední. Zostaňme doma, dávajme na seba pozor. To je teraz najdôležitejšie, zdravie všetkých nás. Iba takto sa môžeme opäť vrátiť k futbalu a mať z neho radosť,“ povedal pre SFZ víťaz ankety.

Prečítajte si aj

Slovensko pozná futbalistu roka 2019, koniec hegemónie Hamšíka

„Zdravím z krásneho slnečného Anglicka. Skončiť na druhom mieste v tejto ankete je pre mňa mimoriadny športový úspech. Rád by som využil túto príležitosť a poďakoval sa všetkým, ktorí za mňa hlasovali. Rád by som tiež zagratuloval Milanovi Škriniarovi, že túto anketu zaslúžene vyhral,“ prihovoril sa vo videoodkaze pre web SFZ brankár Dúbravka.

„Teší ma, že som sa dokázal udržať na stupienku víťazov. Mám radosť z tretieho miesta. Už to bolo jasné, že si v tomto roku neudržím prvenstvo. Aj som to očakával. Myslím si, že prvenstvo je v správnych rukách. Gratulujem ‚Škrinkovi‘ k zaslúženému víťazstvu. Takisto aj k druhému miestu ‚Hecovi‘, ktorý mal tiež fantastickú sezónu. Svoju vysokú výkonnosť potvrdzuje aj v tomto roku skvelými výkonmi. Klobúk dole pre oboma chalanmi. Tretie miesto mi v zbierke ešte chýbalo. Takže už si budem môcť k pohárom za prvenstvá a za druhé miesta vystaviť aj ocenenie za tretie miesto. Rád by som poďakoval spoluhráčom v reprezentácii, ako aj v Číne. Vďaka patrí aj trénerom, ktorí ma vlani viedli. Pánovi Pavlovi Hapalovi a Rafovi Benítezovi,“ citoval Hamšíka jeho oficiálny web.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články