SA: AC Miláno stratilo body s Empoli

V dnešnej predohrávke 4. kola talianskej Serie A na seba narazili Empoli, ktoré hostilo AC Miláno. V zaujímavom stretnutí sa nakoniec obrat nekonal a mužstvá si body podelili.

Domácich poslal do vedenia v trinástej minúte Tonelli a o osem minút neskôr už Empoli zásluhou Pucciarelliho vyhrávalo 2:0. Priaznivý výsledok si však neudržali a gólom do šatne vykresal nádej Fernando Torres. Presadil sa v 43. minúte. Po zmene strán nasledovala aktivita hostí, ktorí sa dočkali v 57. minúte. Vyrovnávajúci gól strelil Honda. Hostia boli do konca zápasu lepším tímom, ale rozhodujúci gól sa im už streliť nepodarilo.