Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Šokovaný Messi sa vyjadril k obrovskému škandálu, ktorý otriasol Barcelonou

BARCELONA - Hviezdny argentínsky klenot FC Barcelona Lionel Messi bol šokovaný informáciami, ktoré pred nedávnom vyplávali na povrch.
MetaHeadline: FC Barcelona - Atletico Madrid.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Medializované správy uverejnené v Španielsku tento týždeň tvrdili, že katalánsky gigant si najal PR spoločnosť na vytvorenie falošných účtov na sociálnych sieťach, ktoré by posilnili povesť predsedu klubu Josepa Maria Bartomeua a zároveň zdiskreditovali veľké osobnosti spojené s Barcou, vrátane hviezdneho Messiho, Gerarda Piquého, legendárneho Xaviho, či bývalého manažéra Pepa Guardiolu.

Prečítajte si aj

Lionel Messi v zápase proti Olympiacosu.Vedenie FC Barcelona má byť namočené do špinavej hry, do ktorej zatiahlo aj Messiho či Guardiolu

Vedenie FC Barcelona okamžite vydalo vyhlásenie, v ktorom tieto šokujúce správy rezolútne poprelo. Hoci Barcelona pripustila prenájom PR spoločnosti I3 Ventures, trvala na tom, že spoločnosť „nemá žiadny vzťah k uvedeným účtom a ak by sa mala objaviť akákoľvek spojitosť, klub by okamžite ukončil zmluvnú dohodu a podnikol potrebné právne kroky na ochranu svojich záujmov. . "

Messi v rozhovore pre Mundo Deportivo uviedol, že prezident Bartomeu po šokujúcich správach o tom s hráčmi hovoril a celú situáciu im vysvetlil, ale argentínska superstar si nie je istá, či sú tieto informácie pravdivé.

„Naozaj ma to trochu prekvapilo, pretože som tu nebol a len som cestoval. Keď som sa vrátil, dozvedel som sa o tom všetkom,“ uviedol Messi. „Prezident nám povedal to isté, čo povedal na verejnosti - to isté, čo povedal na tlačovej konferencii. Aká bola situácia, čo sa stalo a nemôžem k tomu povedať viac. Všetko, čo povedal, povedal aj nám to isté súkromne,“ pokračoval.

„Je to čudné, že sa niečo také stane, ale uviedli, že existujú dôkazy. Budeme musieť počkať, aby sme zistili, či je to pravda alebo nie. Zatiaľ nemôžeme toho veľa povedať a počkáme, až sa uvidí, čo sa s tým všetkým stane," zakončil svoje vyjadrenie k obrovskému škandálu Messi.

Messi mal len 13 rokov, keď sa presťahoval do Barcelony zo svojho rodného mesta Rosario v Argentíne. Aj po 20 rokoch na Nou Campe je útočník v klube stále šťastný aj keď mu chýba miesto narodenia.

„Milujem Barcelonu, ​​ale veľmi mi chýba Rosario,“ dodal 32-ročný superkanonier, keď dostal otázku ohľadom života mimo futbalu. „Toto je môj domov, strávil som tu viac času ako v Argentíne. Milujem Barcelonu, ​​miesto, kde žijem a mám život, ktorý sa mi veľmi páči," uzavrel Messi.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Mundo Deportivo

Diskusia

Podobné články