Futbalový svet vzdal hold Kobemu Bryantovi, Neymar šokoval účesom! + FOTO
Uplynulý víkend bol pre celý športový svet čierny - pri havárii vrtuľníka tragicky zahynula basketbalová legenda Kobe Bryant vo veku 41 rokov a s ním aj 13-ročná dcéra Gianna.
Futbalová sobota sa niesla v znamení vzdávania holdu tejto legende. Jadon Sancho skóroval pri výhre Dortmundu s Unionom Berlín 5:0 a pri gólovej oslave na prstoch ukázal čísla 2 a 4. Bryant nosil na drese 24.
Pred madridským derby, v ktorom Real triumfoval nad Atléticom 1:0 gólom Karima Benzemu, bola minúta ticha venovaná práve Kobemu Bryantovi a obetiam pádu vrtuľníka.
Meno a číslo Kobeho Bryanta svietilo na výsledkovej tabuli pred súbojom Paríža SG s Montpellierom. Brazílska hviezda Neymar vybehol na predzápasovú rozcvičku v tréningovom úbore s nápisom Bryant 24. Šokoval tiež novým zostrihom a ružovými vlasmi.