Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Nitriansky kapitán ukončil kariéru

NITRA - Dlhoročný kapitán futbalistov FC Nitra Miloš Šimončič ukončil profesionálnu kariéru. Jeho ďalšie kroky povedú do klubových štruktúr a pôsobiť by mal aj v amatérskom futbale. Informovala o tom oficiálna stránka nitrianskeho klubu.
Mladíci FC Nitra sa radujú po úvodnom góle.
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič
Zdieľajte:

Na konci roka 2019 vypršala Šimončičovi zmluva a novú už nepodpíše. "Rozhodnutie z mojej strany nebolo jednoduché, zvažoval som, či pokračovať, alebo nie. Po rozhovore s rodinou som sa rozhodol nepokračovať v kariére profesionálneho futbalistu a venovať čas rodine. Samozrejme, šport, hlavne futbal, mám v krvi, takže sa ho nevzdám úplne a zahrám si ho, ak ma bude niekto chcieť aspoň na amatérskej úrovni. Chcem sa poďakovať nitrianskemu klubu za príležitosť vyrastať v jednej z najlepších akadémií na Slovensku a byť súčasťou FC Nitra," uviedol 32-ročný stredopoliar. V najvyššej slovenskej súťaži si obliekal iba dres materského klubu. Odohral zaň 258 zápasov, v ktorých strelil 26 gólov.

Prečítajte si aj

MetaTitle: Anglicko Futbal Ligový pohár 1/2 ManU ManCity.Manchester United čelí obvineniu od FA za správanie hráčov v Liverpoole
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články