window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Klopp:"Immobile potrebuje čas"

Nemecký vicemajster, BVB, musí nájsť recept, ako doviesť Immobileho ku gólovým hodom.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ciro Immobile prišiel do Dortmundu nahradiť poľského kanoniera Roberta Lewandowskeho a vo svojom štvrtom vystúpení za BVB sa v Lige majstrov premiérovo zapísal do streleckej listiny. Kouč Jürgen Klopp aj cez to nabáda fanúšikov k trpezlivosti...

Taliansky reprezentant putoval do Vestfálska za asi dvadsať miliónov eur z Turína, kde mal za sebou ozaj skvelú sezónu, ktorá mu okrem možnosti prestúpiť dala aj pravidelné pozvánky do talianskej reprezentácie, s ktorou bol aj na MS 2014.

V drese BVB však čaká na Immobileho o kúsok ťažšie úloha a to nahradiť Roberta Lewandowskeho, ktorý mal v Dortmunde povesť ozajstného ostrostrelca. "Musíme mať s Immobilem trpezlivosť. Je však vidno, že sa zlepšuje," uvedl Klopp.

24-ročný útočník podpísal vo vestfálskom celku zmluvu na päť rokov a mal by spoločne s Adriánom Ramosom nahradiť už spomínaného poľského útočníka, ktorý odišiel do Bayernu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: eurofotbal.cz

Diskusia

Podobné články