Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan pripravil na zápas s Dunajskou Stredou pekné prekvapenie

BRATISLAVA - V záverečnom jesennom kole Fortuna ligy 2019/2020 sa v sobotu na Tehelnom poli odohrá súboj tradičných rivalov Slovana Bratislava a DAC Dunajská Streda. Úradujúci majster pripravil pre fanúšikov sprievodné aktivity, vrátane mikulášskych balíčkov pre deti.
Tehelné pole v Bratislave.
Zdroj: skslovan.com
Zdieľajte:

"Naše zápasy s Dunajskou Stredou patria k tým najatraktívnejším v celej súťaži a veríme, že to bude platiť aj v sobotu. Fanúšikom chceme pozvať predovšetkým na kvalitný futbal a pekné okamihy, ktoré im pravidelne ponúkajú naši hráči. Rovnako sme pripravili viacero sprievodných aktivít pred zápasom i počas jeho priebehu, pričom svoje si nájdu dospelí i deti. Záujem o vstupenky prevyšuje predchádzajúce ligové duely, očakávame návštevu, ktorá môže dosiahnuť aj päťcifernú hranicu. Všetko je však v rukách fanúšikov. Naši hráči im počas tohto roka ponúkli veľa pekných chvíľ, prebojovali sa aj do skupiny Európskej ligy a teraz hrajú s tradičným rivalom o čelo ligy. Preto veríme, že naši priaznivci podporia hráčov aj v tomto náročnom zápase a opäť vytvoria na Tehelnom poli výbornú atmosféru. Vstupenky sú nepretržite k dispozícii v on-line predpredaji prostredníctvom oficiálneho ticketingového partnera i v deň zápasu od 14.00 hod v pokladnici na Tehelnom poli,“ citovala marketingového riaditeľa klubu Tomáša Straku oficiálna tlačová správa.

Prečítajte si aj

Slovenskí futsalisti sa radujú po góle proti Španielsku.Slováci v príprave prehrali v Iráne 3:6

Deti sa na Tehelnom poli môžu tešiť aj na Mikuláša, ktorý im rozdá sladké mikulášske balíčky. Už pred zápasom bude na námestí štadióna otvorený fanshop ŠK Slovan s klubovými dresmi, novou kolekciou klubového oblečenia, novým vydaním klubového časopisu i s viacerými suvenírmi ŠK Slovan. Cez polčasovú prestávku sa uskutoční „belasý“ krst novej knihy Igora Dema „Srdce na trávniku,“ ktorá mapuje život a kariéru tohto futbalistu a bývalého hráča ŠK Slovan. Knihu pokrstí osobne Igor Demo so svojimi deťmi, pričom publikácia Srdce na trávniku bude v predaji aj vo fanshope.

V rámci prestávky je na programe aj polčasový kvíz, kde môže fanúšik vyhrať 2 vstupenky do VIP a taktiež súťaž 20-tisícový strelec, kde si môžu fanúšikovia vyskúšať, aké je to strieľať na bránu na Tehelnom poli a môžu vyhrať aj zaujímavé finančné výhry.

Prečítajte si aj

Nemec Thomas Tuchel je od pondelka oficiálne nový tréner francúzskeho futbalového majstra Paríž St. Germain.Tuchela potešili góly Mbappeho a Neymara: "Budú sa zlepšovať"
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články