Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO brutality priamo z ihriska: Po červenej karte KO pre rozhodcu!

BERLÍN - Nemeckým futbalom otriasol brutálny incident. Ten sa odohral v nižšej divíznej futbalovej lige v súboji Münsteru so Semdemom, ktorý predčasne ukončil desivý knokaut arbitra.
Diváci boli v Nemecku svedkami brutálneho KO rozhodcu.
Diváci boli v Nemecku svedkami brutálneho KO rozhodcu. Zdroj: Youtube
Zdieľajte:

Jeden z hráčov neuniesol frustráciu a po červenej karte v závere duelu to arbitrovi okamžite vrátil ranou päsťou. Arbiter sa okamžite zvalil na zem a zostal nehybne ležať.

Po desivom incidente pochopiteľne stretnutie predčasne skončilo, zhrození diváci sa po brutálnom KO ale obávali o zdravie rozhodcu. Ten zostal istý čas v bezvedomí a na jeho transport do nemocnice bol využitý záchranársky vrtuľník.

Prečítajte si aj

Zlatan Ibrahimovič ešte v drese FC Barcelona.VIDEO Ibrahimovič prehovoril k fanúšikom o svojom ďalšom pôsobení: Vraciam sa!

"Sanitku sme volali, ale v okolí vraj nebola nemocnica, kde by mu boli schopní pomôcť. Preto pre rozhodcu priletel vrtuľník, ktorý ho dostal do špecializovaného zariadenia," objasnil situáciu jeden z divákov.

Prvé správy o zdravotnom stave postihnutého hovoria, že vážnym zraneniam mozgu sa úspešne vyhol, ale zatiaľ má menšie problémy s rozprávaním.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články