VIDEO Kucka sa nádherne trafil: Pomohol k demontáži bývalého klubu

RÍM – V nedeľnom zápase 8. kola talianskej futbalovej Serie A si favorizovaná Parma poradila s Janovom 5:1. Gólový účet stretnutia otvoril v 39. minúte Juraj Kucka. Slovenský stredopoliar si nabehol na prihrávku a poslal loptu za chrbát brankára svojho bývalého zamestnávateľa, ktorého dres obliekal štyri a pol roka. Kucka si v aktuálnej sezóne Serie A pripísal prvý presný zásah. Z hetriku sa v stretnutí tešil dánsky útočník Andreas Cornelius.
Zdroj: 32648

Inter Miláno v základnej zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom zvíťazil na ihrisku Sassuola 4:3. Hostia viedli už po dvoch minútach zásluhou Lautara Martineza, no v 16. minúte Domenico Berardi prízemnou strelou vyrovnal. Do polčasovej prestávky udrel dvakrát Romelu Lukaku a posadil Inter na koňa. V 71. zvýšil na 4:1 pre Milánčanov z pokutového kopu Argentínčan Martinez. Domáci však nezložili zbrane a striedajúci Filip Duričič a Jeremie Boga pohotovo odpovedali gólmi. Inter napokon po tvrdom boji bral tri body a od lídra súťaže Juventusu Turín ho v tabuľke delí jediný bod. Tréner Samdorie Janov Claudio Ranieri si pripísal vo svojom prvom zápase na lavičke posledného tímu tabuľky bezgólovú remízu proti svojmu bývalému zamestnávateľovi AS Rím.

VIDEO Totálna šou v Miláne: Škriniara pobavil na ihrisku pristávajúci parašutista!

Serie A - 8. kolo:

Sassuolo Calcio – Inter Miláno 3:4 (1:3)

Góly: 16. Berardi, 74. Duričič, 81. Boga – 2. a 71. Martinez (druhý z 11 m), 38. a 45. Lukaku (druhý z 11 m)