Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

V zdevastovanom Bulharsku padla ďalšia hlava: Hráči boli takí vystresovaní, že nemali silu vzdorovať

SOFIA - Bulharská futbalová reprezentácia je mesiac pred záverečnými zápasmi kvalifikácie EURO 2020 bez trénera.
Krasimir Balakov už nie je trénerom Bulharska.
Krasimir Balakov už nie je trénerom Bulharska. Zdroj: bfunion.bg, LAP.bg/photo agency
Zdieľajte:

Po stretnutí s Anglickom, v ktorom Bulhari na domácej pôde prehrali vysoko 0:6 a hrozia im aj sankcie za rasistické prejavy fanúšikov, rezignoval Krasimir Balakov.

Svoje odstúpenie vysvetlil bývalý hráč Sportingu Lisabon či Stuttgartu práve situáciou, ktorá nastala počas stretnutia s Anglickom. "Nikdy som nepracoval ako tréner v takej atmosfére. Hráči boli takí vystresovaní tým, čo sa dialo na štadióne, že nemali silu vzdorovať," uviedol Balakov.

Pozrite si aj

Milan Škriniar sa snaží získať dres Lionela Messiho.VIDEO Ako sa Škriniar pokúšal získať dres Messiho: Hviezda Barcelony sa v neľahkej situácii zachovala džentlmensky

Národný tím opustil po necelom polroku, pri debute na reprezentačnej lavičke prehralo jeho mužstvo v kvalifikačnom zápase s Českom v Prahe 1:2. V ďalších zápasoch nasledovali ďalšie štyri prehry, len v Čiernej Hore dokázali jeho zverenci remizovať 0:0. V kvalifikačnej A-skupine sú Bulhari poslední.

Hľadaním Balakovho nástupcu je poverený jeho niekdajší spoluhráč z reprezentácie Jordan Lečkov, ktorý je viceprezident Bulharskej futbalovej únie. Informoval o tom portál BBC.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články