Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hološko má za sebou pikantné stretnutie

Slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko má za sebou "pikantný" duel v tureckej lige.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

V drese Caykur Rizespor nastúpil v pondelok na pôde svojho kmeňového klubu Besiktas Istanbul a z ihriska favorita si jeho tím odniesol bod po remíze 1:1.

"Nastúpil som proti klubu, v ktorom som strávil sedem rokov, takže z tohto hľadiska to malo pre mňa špeciálny náboj. Teraz hrám za Caykur a myslím si, že výsledok bol našim úspechom," povedal pre oficiálny web svojej zastupiteľskej spoločnosti Football Service Agency (FSA) Hološko, ktorý do Rizesporu odišiel pred sezónou na ročné hosťovanie práve z Besiktasu.

Hološko odohral na poste krídelníka 59 minút a na tribúne mu fandili aj jeho najbližší. "Snáď som ich nesklamal. Na ihrisku som bol len hodinu, lebo spoluhráči si všimli, že si masírujem koňara po strete s obrancom Francom a dali to vedieť striedačke. Ja by som to pritom aj rozbehal, ale keď už svietila tabuľa s mojím číslom, išiel som dole." Po dvoch kolách a dvoch nerozhodných výsledkoch okupuje Rizespor stred tabuľky. "K úplnej spokojnosti chýbajú tri body z domáceho zápasu. Inak by to bol ideálny štart do sezóny, i keď ani dva body nie sú úplne najhoršie. Proti favoritom to bude ťažšie, pretože sa väčšinou asi budeme brániť, a preto tých šancí toľko nemusí prísť. Tak tomu bolo aj teraz v Istanbule. Čakajú nás však aj zápasy proti vyrovnanejším mužstvám ako napríklad teraz s Mersinom, kde by sme už chceli bodovať naplno," dodal Hološko, ktorý v Rizespore nosí dres s číslom 13.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články