Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Totálne šialenstvo: VIDEO hráči pri štandartke obiehali loptu

BRATISLAVA - Ak máte v mužstve takého exekútora priamych kopov ako bol napríklad David Beckham, v tom prípade vie byť štandardná situácia pre tím obrovskou výhodou. Niekedy však nejde o precíznosť zahrania kopu, ale skôr o kreativitu aktérov. Niektoré signály, ak sú prevedené správne, vedia dokonale zaskočiť súperovu obranu. Tie menej podarené, vedia na druhej strane dokonale pobaviť.
Hráči sa nedohodli pri rozohrávaní štandartnej situácie.
Zdroj: youtube.com
Zdieľajte:

5. Žeby sa nedohodli?

Na prvý pohľad to mohlo vyzerať, že sa hráči v červeno-bielom nedohodli, kto sa nakoniec ujme zakončenia. Opak je však pravdou, všetko mali dopredu premyslené a vyšlo im to perfektne.

Prečítajte si aj

Aj legendárny Ronaldo pomohol dobrej veci.Krásne gesto futbalových hviezd: Aj Ronaldo zavítal k našim susedom kvôli chorému chlapčekovi, ktorý sa nemal narodiť

4. Prehodenie „á la“ Ronaldinho

Signál náročný na prevedenie, no ak sa Vám to podarí tak, ako hráčom vo videu, môže byť z toho naozaj krásny gól.

3. Koho je to lopta?

Približne takto to vyzerá, keď sa aktéri signálu nedohodnú, kto bude nakoniec zakončovať. Prítomní sa aspoň dobre pobavili.

2. Argentínska kreativita

Majstrovstvá sveta 1998, zápas medzi Anglickom a Argentínou. Argentínčania vybojoval priamy kop a nacvičený signál vyšiel dokonale, keď prihrávku vedľa múru presne zakončil Javier Zanetti.

Prečítajte si aj

Xavier de Sousa Simões bude fandiť Slovanu.Portugalčan, ktorý nebude fandiť favorizovanej Brage, ale belasým: Celá rodina fandí Slovanu!

1. Kto bude strieľať?

Zaujímavú rozohrávku nepriameho kopu z vnútra pokutového územia videli diváci aj v japonskej lige. Obrancov a hlavne brankára to určite zmiatlo.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk/Peter Koropecký

Diskusia

Podobné články