Šporar sa dostal do ideálnej jedenástky 1. kola skupinovej fázy

BRATISLAVA - Slovinský futbalista Andraž Šporar figuruje v ideálnej jedenástke úvodného kola skupinovej fázy Európskej ligy. Vo štvrtok dvoma gólmi výrazne pomohol bratislavskému Slovanu k domácemu víťazstvu v K-skupine nad Besiktasom Istanbul 4:2.
Zdroj: 30306

Šporar otvoril skóre v 14. minúte, keď využil zaváhanie hosťujúceho brankára Lorisa Kariusa, ktorého prekonal aj v 58. minúte a vyrovnal na 2:2. V najlepšej zostave, ktorú Európska futbalová únia (UEFA) zverejnila na Twitteri, mu spoločnosť na hrote útoku robí Rumun Claudiu Keserü z bulharského Ludogorca Razgrad.

Holandsko šokovala obrovská tragédia: Chladnokrvná vražda futbalového obrancu