Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

ŠK Slovan Bratislava s možným trestom od UEFA

BRATISLAVA - Futbalovému klubu ŠK Slovan Bratislava hrozí, že minimálne jeden zápas v Európskej lige UEFA bude musieť odohrať bez prítomnosti divákov.
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava.
Zdroj: skslovan.com
Zdieľajte:

"Belasí" by mali dostať trest od Európskej futbalovej únie (UEFA) za pokriky fanúšikov a transparenty počas duelu 2. predkola EL s kosovským tímom KF Feronikeli .

Slovan odštartuje svoje účinkovanie v skupinovej fáze 19. septembra na Tehelnom poli s Besiktasom Istanbul, druhý domáci duel ho čaká v 3. kole 24. októbra s Wolverhamptonom Wanderers. Klub sa k celej záležitosti vyjadril v oficiálnom stanovisku. Agentúra TASR ho zverejňuje v plnom znení a bez redakčných úprav:

Prečítajte si aj

Neymar sa raduje po strelení druhého gólu.Neymar zatial zostáva v PSG: POZOR Katalánci pripravujú šialenú ponuku za Neymara

"V posledných dňoch sa v médiách a na sociálnych sieťach objavilo viacero informácií ohľadom prípadných trestov od UEFA pre ŠK Slovan. Klub intenzívne rieši vzniknutú situáciu, od UEFA si vyžiadal podrobné odôvodnenie rozhodnutia a odvolal sa voči navrhnutému trestu (1 zápas bez divákov a finančná pokuta + podmienka). Stále čakáme na oficiálne rozhodnutie. Pred dôležitou odvetou s PAOK FC sme touto témou nechceli zbytočne vytvárať tlak, či negatívnu atmosféru okolo nášho mužstva.

V tejto chvíli je však situácia taká, že nepadlo akékoľvek oficiálne rozhodnutie. Prípadný trest by sa mal týkať len prvého domáceho zápasu s Besiktasom, t.j. nie druhého domáceho súboja s Wolverhamptonom, ako sa mylne uvádzalo na sociálnych sieťach. Klub podniká všetky možné kroky, ktoré sa v tomto prípade dajú urobiť. O oficiálnom rozhodnutí vás samozrejme budeme informovať."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články