Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Grécke médiá reagujú na vypadnutie Solúnu: Poškodili ste náš futbal!

SOLÚN - Ohlasy gréckych médií na vypadnutie futbalistov PAOK Solún so Slovanom Bratislava v play off Európskej ligy UEFA 2019/2020:
MetaHeadline: Ivan Savvidis.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

gavros.gr: "PAOK zostal tesne pred bránami skupiny EL a poškodil grécky futbal, keďže už nepridá žiadne body do koeficientu UEFA. Hoci vyhral 3:2, nestačilo mu to. Teraz už futbalisti PAOK-u môžu oficiálne sedieť na gauči a pozerať zápasy rivala Olympiacosu v prestížnej Lige majstrov proti Bayernu Mníchov, Tottenhamu a Belehradu."

Pozrite si aj

Dominik Greif zostáva v Slovane.VIDEO Znovuzrodenie Slovana

metrosport.gr: "Katastrofálne vypadnutie po kriminálnych chybách. PAOK opäť zaplatil za vlastné chyby a dokázal vypadnúť so Slovanom Bratislava. Hoci vyhral 3:2. Jeho európska púť sa začala so snami, pokračovala hrdým vypadnutím s Ajaxom v Lige majstrov a skončila sa nočnou morou. Je to hanebné vypadnutie, ktoré sa nedá ničím ospravedlniť."

Prečítajte si aj

Pavel Hapal na lavičke Slovenska.Nominácia Slovenska na kvalifikáciu EURO 2020: Navrátilec len na striedačke

sport24.gr: "PAOK urobil chyby a napriek víťazstvu 3:2 nad Slovanom vypadol. Mužstvo trénera Abela Ferreiru dvakrát inkasovalo a hoci malo šancu aj na štvrtý gól, zlyhalo. Vypadlo tak po Lige majstrov aj z Európskej ligy a opustilo Európu už na začiatku sezóny."

Prečítajte si aj

Tréner futbalovej reprezentácie Slovenska Pavel Hapal na tlačovom brífingu.Maďari proti Slovákom aj so zastúpením Fortuna ligy

agonasport.com: "PAOK vyletel z futbalovej Európy. Hoci po dramatickom priebehu zvíťazil nad Slovanom Bratislava 3:2, vypadol vďaka gólom z ihriska súpera. Šance PAOK-u na skupinu EL zničil odhodlaný slovenský súper."

paokfc.gr: "Krutý večer a tvrdé vypadnutie. Bývajú noci, keď to jednoducho nejde, hoci skúšate všetko. Váš súper vždy nájde cestu a uspeje, keďže strelí gól. Toto sa stalo aj na štadióne Toumba. Po zápase mohol oslavovať Slovan, keďže zvíťazila spravodlivosť."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články