Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Traja mŕtvi a sedem zranených pri výtržnostiach fanúšikov v Hondurase

TEGUCIGALPA - Tri ľudské životy a sedem zranených si vyžiadali výtržnosti futbalových fanúšikov v hlavnom meste Hondurase Tegucigalpa.
Futbal lopta random neviem TASR.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa agentúry DPA došlo k násilným stretom ultra fanúšikovských skupín pred Národným štadiónom krátko po zrušení miestneho derby medzi tímami Club Olimpia Deportivo a FC Motagua. Ten organizátori zrušili po tom, čo chuligáni napadli autobus s hráčmi hosťujúceho tímu. Polícia neskôr zatkla osobu, ktorá v blízkosti štadióna niesla tri strelné zbrane.

Prečítajte si aj

Treťoligové FC Košice zdolali Zlaté Moravce 3:1 a idú do štvrťfinále.VIDEO Košice odvolali trénerov, na lavičku zasadnú dve futbalové osobnosti!

"Traja ľudia sú mŕtvi, ďalších sedem ľudí sme ošetrili so zraneniami, z toho tri sú menšie. Tri osoby sú v kritickom stave," uviedla pre Radio America HN hovorkyňa miestnej nemocnice Laura Schoenherrová.

Tamojšie médiá informovali o chaose na štadióne, ktorý zavládol po tom, čo hlásateľ pred výkopom ohlásil zrušenie zápasu. Pri útoku na autobus hostí museli ošetriť troch hráčov Motaguy. "Za týmto aktom vandalizmu stoja ultra fanúšikovia Olimpie," uviedol hosťujúci klub na Twitteri. Podľa polície chuligáni zaútočili na autobus kameňmi a tyčami.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články