Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovan začína boj v Lige majstrov: Sleduj NAŽIVO prvé vystúpenie belasých v najprestížnejšej klubovej súťaži

BRATISLAVA - Futbalový ŠK Slovan Bratislava vyzve v 1. predkole Ligy majstrov čiernohorský FK Sutjeska Nikšić.
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava.
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava. Zdroj: skslovan.com
Zdieľajte:

Celky sa stretnú po prvýkrát v histórii oboch klubov, z minulých zápasov sa teda vyčítať príliš nedá. Zvládnu Belasí vyhrať pred domácimi fanúšikmi a urobiť tak prvý krok do 2. predkola? Tipnite si a priamy prenos z tohto súboja sledujte naživo na TV Tipsport!

Ako to vidia tipéri?

Skutočne takmer 100% borcov z najväčšej tipérskej komunity má na tiketoch výhru domácich s kurzom 1,28. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom výhra Slovana aj v prvom polčase. Ako natipujete vy?

„Slovan v predkolách už dokázal niekoľkokrát doslova vyhorieť, ale tento rok má oveľa silnejší a kvalitnejší káder. Mužstvá z Čiernej Hory sa v Európe príliš nepresadzujú, ich finančná politika je závislá od predaja najlepších hráčov a stabilizovania klubu. Slovan navyše absolvoval vydarenú prípravu, porazili napr. aj českého majstra Slaviu Praha (3:2) alebo Baník Ostrava rovnakým pomerom. Z toho je evidentné, že pod koučom Ševelom hrajú útočný futbal, vďaka ktorému budú oslavovať,“ vyjadril sa Niki183 vo svojej analýze. Jeho tip? Výhra domácich a aspoň 2 góly v dueli pri kurze 1,55. Súhlasíte?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR! k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články