Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Trnavský Spartak má nového majiteľa: Komu predal klub Vladimír Poór?

TRNAVA - Už s nimi nemá nič spoločné. Dlhoročný majiteľ klubu FC Spartak Trnava definitívne pustil z rúk trnavský futbal.
Podľa portálu sport24.pluska.sk v klube po dlhých rokoch skončí aj jeho majiteľ Vladimír Poór.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Novým vlastníkom Spartaka Trnava sa stala spoločnosť Cinemax. Všetky náležitosti sa bez problémov uzavreli v piatok dopoludnia. "Dnes sa stalo to, čo som povedal a sľúbil, aby to odišlo do slovenských rúk, ktoré sa budú o futbal v Trnave starať. Podpísali sme transakčné listiny o prevzatí všetkých akcií Spartaka Trnava," uviedol na pôde City aréna už bývalý majiteľ "bílych andelov" Vladimír Poór.

Prečítajte si aj

Rozhodcu Horvátha takmer zbili popradskí hráči.VIDEO Osem rokov na Zemplíne stačilo, mladý útočník mení dres v rámci Fortuna ligy

Poór stál na čele klubu dlhých dvadsaťpäť rokov. Ako sám naznačil, prišiel čas na zmenu a bolo potrebné, aby sa k futbalu dostali nové tváre, resp. mladí ľudia. Zároveň dodal, že futbal v Trnave by nezveril len tak "hocikomu" a nebude sa zaujímať o dianie v tábore čierno-červených ani z úzadia.

Pozrite si aj

Diego Costa vynadal rozhodcovi.VIDEO Diego Costa sa blázni v Brazílii

Trnava zverejnila komuniké, kde je opis toho, ako prebehol prevod vlastníckych práv. V blízkej budúcnosti noví predstavitelia predstavia budúcnosť trnavského futbalu. "Vzájomné rokovania o prevode 100 % akcií FC Spartak, a.s. medzi predávajúcim City Arena, a.s. patriacej do skupiny p. Vladimíra Poóra a kupujúcimi, spoločnosťami patriacimi slovenskej rodine Drobných boli ukončené dohodou a podpisom transakčných dokumentov dňa 14. júna 2019 vo VIP priestoroch multifunkčného komplexu 'CITY ARENA - Štadión Antona Malatinského' v Trnave. Týmto aktom futbalový klub FC Spartak Trnava prevzali noví majitelia. Pozitívne vyznieva fakt, že táto bašta slovenského futbalu ostáva v slovenských rukách. Predávajúci spoločne s kupujúcimi v tomto kroku vidia perspektívu ďalšieho úspešného pôsobenia tohto klubu s bohatou históriou slovenských a európskych futbalových súťaži. O stratégii FC Spartak Trnava bude vedenie klubu informovať najbližších dňoch."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: pluska.sk

Diskusia

Podobné články