Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Ronaldo nevie, čo od rozkoše: Nové fáro vo výške rozpočtu hokejového Slovana!

TURÍN - Cristiano chce byť vždy na samotnom vrchole.
Španielsky súd určil termín súdneho procesu s portugalským futbalistom Cristianom Ronaldom.
Zdroj: bbci.co.uk
Zdieľajte:

Na ženevskom autosalóne predstavila automobilka Bugatti najdrahšie auto histórie. Bugatti La Voiture Noire slúži ako spomienka na 110. výročie založenia tohto výrobcu áut a nejde o žiadne sériovo vyrábané auto. Tento model existuje len v jednej verzii, a teda má obrovskú hodnotu.

Pozrite si aj

Na snímke fanúšikovia Trnavy na takmer prázdnej tribúne Štadióna Antona Malatinského.VIDEO V Nitre horel trávnik počas osláv Spartaka

V skutočnosti dokonca najvyššiu hodnotu nového auta v histórii, pretože by malo stáť až 11 miliónov eur. V tejto výške sa pohybuje rozpočet hokejového Slovana! Španielske noviny AS však teraz informovali, že novým majiteľom najdrahšieho vozidla histórie sa mal stať Cristiano Ronaldo.

Pozrite si aj

Karim Benzema verzus Lionel Messi.VIDEO Famózny 600.gól Messiho za Barcu!

Portugalský futbalista nie je vo svete automobilov žiadnym nováčikom, na svojom Instagrame sa pravidelne chváli kúskami od Bugatti, Rolls Royce či Ferrari. Svoju lásku k automobilke Bugatti vyjadril aj pred dvomi rokmi, keď si okamžite kúpil exkluzívny Chiron.

Pozrite si aj

Futbalisti FC Barcelona s trofejou.VIDEO Liverpool si neťukol, výhru Kataláncov režírovala najväčšia hviezda

Vtedy mal za auto zaplatiť skoro 3 milióny eur, a tak si po prestupe do talianskeho Juventusu očividne prilepšil a nemal problém vysoliť 3-krát viac za unikátny prototyp. Zajazdiť si na ňom však bude môcť až v roku 2021, kedy mu ho má značka doviezť. Medzitým sa snáď na sociálnych sieťach k tejto informácii vyjadrí a potvrdí ju.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: refresher.sk

Diskusia

Podobné články