Po gólových suchotách sa Podbrezová dokázala presadiť, na tri body to ale nestačilo

NITRA - Napriek veľkým šanciam na oboch stranách, ani jedno mužstvo nedokázalo strhnúť vedenie na svoju stranu.
Zdroj: 24868

FC Nitra - FK Železiarne Podbrezová 2:2 (2:2)

Pod Zoborom sa odohral veľmi napínavý zápas. Domáci hráči na svojho súpera nabehli od úvodnej minúty, no začali sa na ich strane kopiť chyby v rozohrávke čo Podbrezová dokonale využila a v 20. minúte už vyhrávala 0:2. Nitra dokázala svoj výkon zlepšiť ešte v prvom polčase a stav vyrovnala na 2:2. V prvom polčase kvôli zraneniu striedal Ján Chovanec (FC Nitra) a na začiatku druhého vynútene striedal aj Breznaník (Podbrezová). V druhej polovici dejstva boli šance na oboch stranách, no ďalší gól zápasu už nepadol.

Čerstvý majster v hľadáčiku poľského velikána

FC Nitra: Pindroch – Kuník, Farkaš, Niba, Chovanec (30. Šurnovský) – Machovec, Kóňa (86. Šimončič), Bilovský – Gatarić, Vestenický, Fábry (65. Soković)

FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Obročník, Bartoš, Kiwior, Oravec – Paraj, Viazanko – Leško, Špyrka, Hlohovský (76. Pastorek) – Breznaník (51. Olatunji)