Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

15 EUR ZADARMO a LIVE stávky počas volieb: Tipuj prezidentské finále Čaputová verzus Šefčovič

BRATISLAVA - Druhé kolo prezidentských volieb sa začína v sobotu 30. marca od 7:00. Potvrdí Zuzana Čaputová svoje víťazstvo z 1. kola a stane sa prvou slovenskou prezidentkou?
Maroš Šefčovič verzus Zuzana Čaputová.
Maroš Šefčovič verzus Zuzana Čaputová. Zdroj: Tipsport
Zdieľajte:

Tipnite si v Tipsporte, ktorý vám zadarmo 15 € na Vaše prvé stávky. Len v Tipsporte si navyše budete môcť na voľby staviť aj LIVE po otvorení volebných miestností a počas sčítavania hlasov.

Bookmakeri Tipsportu favorizujú na víťazstvo vo voľbách jednoznačne Zuzanu Čaputovú, ktorá s prehľadom vyhrala prvé kolo so ziskom viac ako 40% hlasov. Na jej víťazstvo je vypísaný kurz 1,01. Na jej súpera Maroša Šefčoviča si môžete staviť v kurze 17,00. Pri stávke za 15 €, ktoré vám dá Tipsport zadarmo, by ste v prípade víťazstva Šefčoviča vyhrali pekných 255 €.

Slovenskí tipéri z najväčšej česko-slovenskej komunity tipérov tiež jednoznačne favorizujú Zuzanu Čaputovú. Jej víťazstvo tipuje 88 % z nich. Jej súperovi verí 12 % tipérov.

Slovenskí tipéri z najväčšej česko-slovenskej komunity tipérov tiež jednoznačne favorizujú Zuzanu Čaputovú.
Slovenskí tipéri z najväčšej česko-slovenskej komunity tipérov tiež jednoznačne favorizujú Zuzanu Čaputovú. Zdroj: Tipsport

A ako vidia prezidentské voľby u susedov? Českí tipéri tiež viac veria Zuzane Čaputovej ako Marošovi Šefčovičovi. Na jej víťazstvo mieri 73 % ich stávok. Viac ako štvrtina potom na jej súpera.

Českí tipéri tiež viac veria Zuzane Čaputovej ako Marošovi Šefčovičovi.
Českí tipéri tiež viac veria Zuzane Čaputovej ako Marošovi Šefčovičovi. Zdroj: Tipsport

Okrem stávok na víťazstvo vo voľbách vypísali bookmakeri Tipsportu aj zaujímavé špeciálne stávky. Natipovať si môžete aj na volebnú účasť alebo zisk Zuzany Čaputovej v jednotlivých krajoch.

Na prvé kolo prezidentských volieb bolo možné v Tipsporte ako jedinej stávkovej kancelárii tipovať aj LIVE v priebehu volieb a počas sčítavania. Túto možnosť Tipsport stávkujúcim pripraví aj počas druhého kola. Využite túto možnosť aj vy. Zaregistrujte sa a dostanete 15 € zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 €!

Zdieľajte:
Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, Tipsport

Diskusia

Podobné články