Spartak Trnava - FK Senica - 2412
Spolu: 13 016 divákov
Priemer na zápas: 2169 divákov

Gól kola: Ján Vlasko (Trnava)
Trnava rozbehla zápas so Senicou výborne, lenže svoje šance nedokázala využiť a pred koncom prvého polčasu gólovo udrela Senica. Ktovie ako by sa zápas vyvíjal ďalej, keby tesne pred prestávkou nevyrovnal Vlasko. Ten najskôr kľučkou a la Zidane obišiel Hušeka, aby následne technickou strelou nedal šancu hosťujúcemu Šullovi.

Moment kola: Trenčín stále nenašiel premožiteľa
Futbalisti trenčianskeho AS dokázali naplno bodovať v piatich zápasoch, pričom dvakrát sa ich zápas skončil remízou. V sobotu privítali Myjavu, ktorá prišla podporená víťazstvom nad Slovanom. Do vedenia poslal domácich v 30. minúte Simon, skóre zápasu pečatil štvrťhodinku pred koncom Opatovský. V trenčianskom drese odohral 81. minút Kubík, ktorý sa na druhý deň dohodol so Slovanom, kde by mal podpísať trojročnú zmluvu.

Najlepšia jedenástka podľa FutbalovýSvet.sk: Kováč (Z. Moravce) – Čögley (Trenčín), Pillár (Senica), Kleščík (Trenčín), Chren (Z. Moravce) - Čmelík (Žilina), Vlasko (Trnava), Štefánik (Slovan), Simon (Trenčín) - Jurčo (D. Streda), Kubík (Trenčín)

Zdroj informácií: Futbalový svet