Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Dojemný moment po konci zápasu: Virgil van Dijk utešoval plačúceho rozhodcu

GELSENKIRCHEN - Rumunský rozhodca Ovidiu Hategan viedol pondelňajší zápas v Lige národov medzi Nemeckom a Holandskom v mimoriadne ťažkom psychickom rozpoložení.
Virgil van Dijk utešuje rozhodcu Ovidia Hategana.
Virgil van Dijk utešuje rozhodcu Ovidia Hategana. Zdroj: reprofoto
Zdieľajte:

Rumunský rozhodca Ovidiu Hategan viedol pondelňajší zápas v Lige národov medzi Nemeckom a Holandskom v mimoriadne ťažkom psychickom rozpoložení. Tesne pred zápasom sa totiž dozvedel, že mu zomrela matka. Uzdu emóciám povolil až po stretnutí, keď sa rozplakal pred kapitánom Holanďanov Virgilom van Dijkom. Ten ho ihneď utešil objatím a povzbudivými slovami.

Prečítajte si aj

Na snímke vľavo slovenský stredopoliar Matúš Bero, vpravo český hráč David Pavelka.VIDEO Slovensko nezvládlo zápas s Čechmi a zostúpilo do C - divízie

Kamery bezprostredne po zápase zachytili, ako van Dijk objíma plačúceho rozhodcu. "Ten človek sa zlomil. Stál predo mnou so slzami v očiach, pretože práve stratil svoju matku. Poprial som mu veľa síl a povedal som mu, že sa rozhodol správne, keď odpískal náš zápas. Je to maličkosť, ale dúfam, že mu to pomohlo," uviedol van Dijk. Práve jeho gól v 90. minúte na 2:2 poslal Holanďanov na prvé miesto v 1. skupine A-divízie a zebezpečil "oranjes" postup na záverečný turnaj.

Zdieľajte:
Pridal: Boris Silný
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články