VIDEO AC Miláno na domácej pôde senzačne podľahlo španielskemu outsiderovi

MILÁNO - Zverenci trénera Gatussa na San Sire nestačili na svojho španielskeho protivníka.
Zdroj: 26751

Real Betis išiel do vedenie v 30 minúte, keď Giovani Lo Celso sa krásne pohral s obrancom na ľavej strane, poslal pas do malého vápna, kde prihrávku po zemi minul Pepe Reina, kapitán Alessio Romagnoli podcenil situáciu a číhajúci ANTONIO SANABRIA dotlačil loptu do siete. V 55. minúte Betis už vyhrával 0:2. Nakoniec sa do lopty oprel GIOVANI LO CELSO a spred veľkého vápna trafil nádherne do rohu brány. Pepe Reina bol úplne bez šance. Domácim sa podarilo výsledok skorigovať v samom závere. Sprava dostal loptu do vápna Samuel Castillejo, odcentroval na malé vápno, kde bol PATRICK CUTRONE a z prvej strieľa gól. Mladého útočníka od jeho príchodu na ihrisko nebolo vidieť ani raz, ale udrel v správnej chvíli.