V Slovnaft Cup-e končí jeden z favoritov na celkový triumf

SENICA - Hráči Dunajskej Stredy končia na lopate Senice a prekvapivo sa lúči zo Slovnaft Cup-om po výsledku 1:5.
Zdroj: 28723

Bleskový gólový úvod v podaní hostí. V 4, minúte si Maksym Tretiakov prebral prihrávku vo vnútri pokutového územia a z jeho rohu strieľal k vzdialenejšej žrdi, lopta prepadla do siete, Taborda sa márne naťahoval. Domáci vyrovnali v 27. minúte, keď Azankpo výborne odcentroval do pokutového územia, kde nabiehal Frank Anderson Castaneda Velez a síce bol bránený, ale napriek tomu hlavou dokázal umiestniť loptu za Jedličkov chrbát. Diváci si na ďalšie gólové momenty museli počkať až do druhého dejstva.

Poznáme mená ďalších postupujúcich v Slovnaft Cup-u

V 55. minúte najprv zakombinovali Castaneda so Zezinhom, prišiel center na päťku, kde si dobre nabehol Jean Deretti a hlavou prekonal Jedličku. O minútu sa skóre menilo znovu. Obrana Dunajskej Stredy zabudla na Désiré Ségbé Azankpa, ktorý sa rútil sám na Jedličku a prekonal ho strelou k žrdi po jeho pravej ruke. Do zo strany Senice nebolo všetko. V 66. minúte domáci zahrávali priamy kop. Zezinho dobre nacentroval, v pokutovom území boli dvaja domáci a dvaja hostia, no najlepšie sa zorientoval a svojím dôrazom hlavou presadil Carlos Daniel Silveira Da Graca. Záverečnú bodku za utorkovým duelom dal v 82. minúte domáci hráč Frank Andersson Castaneda Velez. Ten prešprintoval pol ihriska, prešiel cez niekoľkých dunajskostredských hráčov a potom nechytateľne zavesil do vinkla