VIDEO AC Miláno nezvládlo záver zápasu

Miláno - Rossoneri v piatom kole Seria A len remízovali s Atalantou Bergamo 2:2.
Zdroj: 25057

Milánčanom vyšiel vstup do zápasu a v 2. minúte už vyhrávali 1:0. Skóre duelu otvoril argentínsky bombardér Gonzalo Higuaín, ktorý po krásnom Susovom centri a strele z prvej takmer roztrhol sieť.

Strhujúci záver v Dunajskej Strede

Diváci na San Siro si na ďalší gól museli počkať až do 54. minúty, keď sa presadili hostia. Zapata poslal center na Goméza a ten sa presadil z vnútra šestnástky.

Domáci išli do vedenie v 61. minúte, keď agilný Suso z pravej strany poslal center na prvú žrď, kde si nabehol Bonaventura a bývalý hráč Atalanty Bergamo skóroval.

VIDEO+FOTO Jendrišek hviezdou zápasu: Takto si vychutnal bezmocného brankára

Milánskych fanúšikov umlčal v nadstavenom čase Rigoni. Donnarumma najprv výborne zareagoval na strelu z vnútra šestnástky, ktorú vyrazil, ale len pred Rigoniho a ten loptu poslal medzi tri žrde.

Zdroj informácií: Onlajny.eu