Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Predzvesť vojny v Juventuse? Mandžukič: Ronaldo ma nezaujíma!

TURÍN - Útočník šokoval svojím vyjadrením mnohých priaznivcov ''Starej dámy''.
Zdroj: 29021
Zdieľajte:

Nedávny prestup jedného z najlepších futbalistov v histórii Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín za 105 miliónov eur sa možno stane jedným z najväčších obchodov 21. storočia. 33-ročný útočník podpísal s víťazom uplynulej sezóny Serie A štvorročný kontrakt, ktorý mu ročne vynesie až 30 miliónov eur.

Automaticky sa očakáva, že o miesto v zostave trénera Masimilliana Allegriho sa pobije so súčasnými hráčmi Juventusu a to Paulom Dybalom, Gonzalom Higuaínom a Mariom Mandžukičom. Posledný menovaný však na otázku, čo si myslí o rozhodnutí jeho nového spoluhráča odpovedal viac než šokujúco.

''Nezaujíma ma to,'' poznamenal jednoducho bývalý hráč Atlética Madrid, Bayernu Mníchov či Wolfsburgu.

Novinári a experti z celého sveta začali uvažovať, čo stojí za takou chladnou poznámkou opory chorvátskej reprezentácie. Mohol predsa povedať, že je to skvelé pre celý tím, alebo bude sa tomu venovať, keď sa skončí šampionát, ale toto je možný začiatok vojny v kádri talianskeho veľkoklubu. Antipatie Mandžukiča a Ronalda môžu byť ešte zakorenené z pôsobenia odchovanca Dinama Záhreb u mestského rivala ''Bieleho baletu'' Atlética Madrid. Kto vie, aká sezóna čaká na držiteľa 33-och domácich titulov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články